kontakty

Zámek Wildeck
Schloss Wildeck 1
09405 Zschopau

telefon: +49 3725 287-170
fax: +49 3725 287-180
e-mail: schloss@zschopau.de

Vedoucí kultury a cestovního ruchu
pan Christian Vogel
telefon: +49 3725 287-160
e-mail: c.vogel@zschopau.de

Turistické informace / pronájem
žena Tomke Diebel
telefon: +49 3725 287-164
e-mail: T.Diebel@zschopau.de

Organizace událostí
žena Vanessa Thielemann
telefon: +49 3725 287-161
e-mail: v.thielemann@zschopau.de

Organizace událostí
žena Carmen Seifert
telefon: +49 3725 287-162
e-mail: C.Seifert@zschopau.de

Organizace událostí Gornau
žena Ellen Bollin
telefon: +49 3725 287-169
e-mail: e.bollin@zschopau.de

Vedení muzea
žena Daniela Sadowski
telefon: +49 3725 287-163
e-mail: sadowski@zschopau.de

Muzeum / prohlídky s průvodcem
žena Anke Bertz
telefon: +49 3725 287-169
e-mail: A.Bertz@zschopau.de

Muzeum / inventář
pan Marcel Hilscher
telefon: +49 3725 287-167
e-mail: Hilscher@zschopau.de

Muzejní obchod / bistro
žena Kerstin Krzywonos
telefon: +49 3725 287-168
e-mail: K.Krzywonos@zschopau.de